Студенти ПДМУ підтримують Батьківщину із Зарубіжжя

27 червня 2022

Упродовж збройної агресії, що розгорнула рф проти України, багато наших співвітчизників, які перебували чи опинилися за кордоном, намагаються бути корисними, засвідчують свою громадянську позицію, беруть участь у волонтерській допомозі.

Так у місті Логроньо (провінція Ла-Ріоха, Іспанія) українською діаспорою було влаштовано збори українців з мирною демонстрацією на засудження російської агресії проти України. Захід стартував на площі мерії, потім процесія пройшла до центру міста, де було виконано кілька народних пісень місцевим Українським колективом Ла-Ріохи.

У демонстрації взяла участь студентка ЗВО ПДМУ 21 БМС групи Липко Анастасія, яка перебуває у зазначеному місті за освітнім проектом Еразмус+ До заходу залучилася й куратор Сакевич В.( також дистанційно).