Студенти ПДМУ побували в АТ «Лубнифарм / Students of PSMU visited Lubnypharm JSC

22 травня 2024

У рамках виконання вимог освітньо-професійної програми «Фармація» за клопотанням адміністрації Полтавського державного медичного університету та завідувача практик  навчального відділу Нестеренка Олега організована поїздка студентів в АТ «Лубнифарм». Здобувачі освіти під керівництвом заступниці директора Климашенко Віти та професора ЗВО ПДМУ Ковальова Сергія здійснили екскурсію в цех твердих лікарських форм (ТЛФ), цех фасування та пакування готової продукції, центральної заводської лабораторії (ЦЗЛ) з метою ознайомлення з сучасними технологіями виробництва ліків. Адміністрація Полтавського державного медичного університету висловлює вдячність керівництву АТ «Лубнифарм» і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Students of PSMU visited Lubnypharm JSC

As part of the requirements of the educational and professional program “Pharmacy”, at the request of the administration of Poltava State Medical University and the head of the practice of the educational department, Oleh Nesterenko, a trip of students to Lubnypharm JSC was organized. The students under the guidance of Vita Klymashenko, Deputy Director, and Serhii Kovaliov, Professor of PSMU, made an excursion to the solid dosage form shop, the finished product packaging shop, and the central factory laboratory to get acquainted with the modern technologies of drug production. The administration of Poltava State Medical University expresses its gratitude to the management of Lubnypharm JSC and hopes for further fruitful cooperation.