Студенти ПДМУ радують новими здобутками на шляху до наукового Олімпу: останні новини із Ужгорода

20 червня 2023

Нещодавно завершилась робота XX Міжнародної науково-практичної конференції UMESCO 2023 на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Організатори конференції доклали значних зусиль до модернізації та розробили чат-бот для проведення наукового заходу.

А студенти наукової групи «Лабораторна діагностика» з кафедри фізіології представили власне наукове дослідження, виконане під керівництвом к. біол. н., доцента Тетяни Мамонтової.

Дипломом 3-ого ступеня відзначена наукова робота Одулате Олавале Олуватісе та Согебі Мофіїнфолува Олуємісі, студентів 28 групи, 4 курсу, міжнародного факультету. Робота присвячена якості життя та змінам у психологічному стані серед студентів, які продовжують навчання у ПДМУ і наразі перебувають за кордоном.

Науковці ПДМУ щиро вітають з перемогою молодих здобувачів вищої освіти та їхнього керівника з успіхами на науковому заході та бажають подальших здобутків!