Студенти поглибили свої знання із питань академічної доброчесності

01 грудня 2022
Студенти поглибили свої знання із питань академічної доброчесності

Викладач кафедри фізики Марина Бичко на інформаційній годині на тему академічної доброчесності та дотримання її принципів у Полтавському державному медичному університеті обговорила зі студентами актуальні питання. Для цього попередньо учасникам була запропонована анкета, що налічувала 13 питань з академічної доброчесності.

На них відповідали студенти І-ого курсу медичних факультетів №1 та №2. Узагальнені результати анкетування і питання, які цікавили здобувачів вищої освіти, обговорили на Zoom-конференції з 27-ою групою медичного факультету І -ого курсу навчання.

Таким чином, студенти поглибили свої знання із питань академічної доброчесності та отримали вичерпні відповіді, а також детальніше ознайомилися з нормативно-правовою базою Закону України "Про вищу освіту", Положення про академічну доброчесність ПДМУ, Кодексу академічної доброчесності ПДМУ, які діють в університеті щодо розробки та впровадження системи забезпечення академічної доброчесності.