Студенти спробували взяти на себе роль викладача

25 жовтня 2022

Сьогодні ділові ігри стали невід’ємною складовою освітнього процесу, оскільки викликають підвищену зацікавленість в усіх учасників, а отже, сприяють підвищенню ефективності навчання. На кафедрі анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією було проведено практичне заняття з анатомії людини для здобувачів 2Н групи другого курсу стоматологічного факультету у форматі ділової гри «Студент-викладач». За проведенням заходу уважно спостерігали викладачі та представники студентської наукової групи кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією. І здобувачі освіти, і «студент-викладач» показали високий рівень теоретичної і практичної підготовки із предмету та були задоволені отриманими на занятті результатами.