Студентська олімпіада як справжнє Свято знань: олімпійці зійшли на п`єдестал

08 березня 2023

7 березня 2023 року відбувся І тур студентської олімпіади з внутрішньої медицини, у фінальній частині якого змагалися здобувачі вищої освіти 6-ого курсу медичного факультету, що навчаються на кафедрах внутрішньої медицини №1 і №2.

Їм запропонували ситуаційні задачі підвищеної складності, які містили ЕКГ, ЕхоКГ, результати лабораторних обстежень. Студенти повинні були виписати рецепти сучасних ліків та скласти перелік профілактичних заходів.

Усі олімпійці успішно справились з поставленими завданнями. Журі визначило трійку переможців, відповіді яких були найкращими. Ними стали Євсеєв Олександр (1-е місце), Лавренчук Ввасиль (2-е місце) і Гринь Єлизавета (3-є місце). Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ігор Скрипник та завідувач кафедри, професор Іван Катеренчук вручили переможцям дипломи та нагородили їх цінними подарунками.