Студентський парламент повідомляє

20 грудня 2022

19 грудня 2022 року Студентським парламентом ПДМУ із нагоди Дня Св. Миколая проведено акцію.

"Подаруй дитині свято". За участю кафедр: Фізичної та реабілітаційної медицини; Ендокринології з дитячими інфекційними хворобами; Фармакології, Клінічної фармакології та фармації; Іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією та Гістології, цитології та ембріології, а також деканатом Стоматологічного факультету.

Були зібрані подарунки (смаколики, іграшки, канцотрвари ) та передано дітям із реабілітаційного центру.

Зустріч пройшла в теплій передноворічній атмосфері та подарувала дітям щасливі посмішки.

Студентський парламент вдячний співробітникам ПДМУ та усім небайдужим за чуйність і допомогу!