Створена Регіональна рада Полтавської області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона»

29 листопада 2023

28.11.23 відбулося установче засідання Регіональної ради Полтавської області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона», яка здійснюватиме конкурсний відбір у 2023-2024 рр.

На засіданні слухали інформацію Похилька  Валерія Івановича - координатора з формування Регіональної ради Полтавської області, про підсумки попередньої продуктивної та результативної роботи ради, яка здійснювала  конкурсний відбір у 2022-2023 році; слухали інформацію   про Відзнаки та Положення про Відзнаки визначали мету і завдання Регіональної ради на наступний 2023-2024 рр.

На засіданні ухвалили затвердити новий склад Регіональної ради Полтавської області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яка здійснюватиме конкурсний відбір 2023-2024 рр., у такому складі:

1. БАХМАТ Людмила Іванівна – старший інспектор КП «Полтавський обласний Центр громадського здоров’я ПОР».
  2. БІЛАН Наталія Володимирівна – директор Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви».
  3. ГРИНЬ Катерина Вікторівна  - кандидат медичних наук, доцент закладу вищої освіти кафедри нервових хвороб Полтавського державного медичного університету; Лауреатка Відзнаки «Медаль Святого Пантелеймона» в номінації «За лікарське мистецтво» (2018р.).
  4. КУВІЧКА Олександр Іванович – голова  Полтавської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України .
  5. ЛЄБЄДЄВ Віктор Альбертович - голова організації ветеранів ПДМУ; фізичний терапевт Полтавського КЕПОП; представник громадських організацій.
  6. МАЛИК  Світлана  Станіславівна     – директор КВНЗ  І  рівня  акредитації Полтавської обласної ради «Кременчуцький медичний коледж» ім. В.І.Литвиненка.
  7. ПОХИЛЬКО  Валерій Іванович – Заслужений лікар України, проректор із науково-педагогічної та виховної роботи, д. мед. наук, професор кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією  Полтавського державного медичного університету.
  8. Протоієрей МИКОЛАЙ ХРАПАЧ    - настоятель Свято-Покровської церкви м. Полтави.
  9. РАКОВЕЦЬКИЙ Володимир Богданович   - адміністратор релігійної громади (парафія) «Всіх святих українського народу Української греко-католицької церкви м. Полтави».
  10. СУЩЕНКО Сергій Сергійович - військовий священик капелан 116 окремої бригади ТРО Збройних Сил України, протоієрей Православної Церкви України.
  11. САМОЛЕЛІС  Людмила  Миколаївна – голова  Асоціації медичних сестер Полтавської області; заступник директора закладу передвищої освіти з післядипломної освіти фахового медико - фармацевтичного коледжу Полтавського державного медичного університету.
  12. ХУДЯК Юрій Олексійович     - представник Всеукраїнської ради захисту прав і безпеки пацієнтів.
  13.  ШЕЙКО Петро Андрійович - головний лікар КП «Полтавський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер ПОР»; голова асоціації головних лікарів Полтавської області; голова асоціації роботодавців медичної галузі Полтавської області.
  14. ЩЕГЛОВА Ольга Володимирівна – журналістка, провідний літературний редактор Центру громадського здоров'я ПОР.
  15. ЮФИМЕНКО Вікторія Георгіївна – старший викладач закладу вищої освіти кафедри українознавства та гуманітарної підготовки  Полтавського державного медичного університету.
  16. ЮЩЕНКО Єлена Вікторівна  - здобувачка освіти 6 курсу медичного факультету №2 ПДМУ; голова волонтерського загону «Єдність» Полтавського державного медичного університету.
  17. ЯСЕНЕНКО Людмила Анатоліївна  - Лауреатка Відзнаки «Медаль Святого Пантелеймона» 2021 р., фельдшер; сержант медичної служби Збройних Сил України; санітарний інструктор медичної роти 72-ої окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців.

Головою Регіональної ради Полтавської області обрали ШЕЙКА Петра Андрійовича, заступником голови з інформаційного супроводу – ЩЕГЛОВУ Ольгу Володимирівну, заступником голови, відповідального за Медаль Святого Пантелеймона - САМОЛЕЛІС  Людмилу  Миколаївну, секретарем ради - БАХМАТ Людмилу Іванівну.

Базовими критеріями відбору номінантів є духовність і порядність, гуманізм та милосердя, ініціативність та професійний і особистий розвиток.

The Regional Council of Poltava Region was formed to award distinctions for professionalism and compassion, namely the "Order of Saint Panteleimon" and the "Medal of Saint Panteleimon," for competitive selection in 2023-2024

On November 28, 2023, the inaugural meeting of the Regional Council of Poltava Region for the awards for professionalism and compassion, namely the "Order of Saint Panteleimon" and the "Medal of Saint Panteleimon," took place. The Council will oversee the competitive selection process for the years 2023-2024.

During the meeting, Valerii Pokhylko, the Coordinator for the formation of the Regional Council of Poltava Region, presented information on the previous productive and effective work of the Council, which conducted the competitive selection in 2022-2023. They also discussed information about the awards and the regulations governing them, defining the goals and tasks of the Regional Council for the upcoming years 2023-2024.

The meeting approved the new composition of the Regional Council of Poltava Region for the awards for professionalism and compassion, which will conduct the competitive selection in 2023-2024.

The selection criteria for nominees include spirituality and integrity, humanism and compassion, initiative, and professional and personal development.