Сучасні методи відновлення зубів

28 квітня 2023

27-28 квітня кафедрою післядипломної освіти лікарів-стоматологів проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Сучасні методи відновлення зубів».

Учасників конференції привітали поважні гості, поміж яких: перший проректор з науково-педагогічної роботи ЗВО ПДМУ, професор Валентин Дворник,  проректор з науково-педагогічної роботи ЗВО ПДМУ, професор Давид Аветіков, завідувач кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів ПДМУ, професор Петро Скрипников.

На конференції представлені доповіді провідними науковцями закладів вищої медичної освіти України, Іспанії, державними  та приватними стоматологічними центрами Полтави, Харкова, Дніпра, Києва.

До онлайн режиму конференції залучилась чисельна авдиторія слухачів. Представлена інформація сприятиме поширенню практичного досвіду, активному впровадженню міжнародних  діагностично-лікувальних протоколів та забезпеченню якісної медичної допомоги населенню України.