«Сучасні тенденції вивчення та навчання іноземних мов»: ІІ Міжнародна науково-практична конференція

23 травня 2023

18-19 травня 2023 р. в рамках святкування Дня науки на базі ПДМУ відбулася чергова непересічна подія – ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції вивчення та навчання іноземних мов».

У конференції взяли участь представники 10 закордонних університетів із Великобританії, Іспанії, Польщі, Румунії, Шрі-Ланки: University of Warwick (United Kingdom), University of  La Rioja, Logroño (Spain), University of Rzeszow (Poland),  Instytute of Neofilology, University of Bielsko-Biała (Poland), Institute of Pedagogy, University of Rzeszow (Poland), Dimitrie Cantemir Christian University, Bucharest (Romania), University of Sri Jayewardenepura (Sri Lanka), Wayamba University of Sri Lanka, Postgraduate Institute of Management (Sri Lanka), General Sir John Kotelawala Defence University (Sri Lanka). Від закордонних учасників було  представлено 28 доповідей англійською, польською та німецькою мовами.

Вітчизняні заклади вищої освіти були представлені 12 університетами – Інститутом міжнародних відносин Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, Буковинським державним медичним університетом (м. Чернівці), Харківським національним медичним університетом, Івано-Франківським національним медичним університетом, Львівським національним університетом природокористування, Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності, Львівським національним університетом імені Івана Франка, Донецьким національним університетом економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг), Університетом Григорія Сковороди в Переяславі, Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка, Аграрно-економічниим фаховим коледжем Полтавського державного аграрного університету.

Надзвичайно важливо, що до роботи конференції активно долучилися вітчизняні й закордонні студенти та магістранти, які представили 14 доповідей.

Закордонні та вітчизняні співорганізатори конференції  були щиро вдячні нашій Alma Mater за чудову нагоду взяти участь у цьому науковому форумі, який переконливо засвідчив, що, попри всі труднощі, які наразі переживає наша мужня країна, наукове життя продовжується!