«Тактична медицина для цивільних»: тренінг для полтавських студентів / “Tactical Medicine for Civilians”: Training for Poltava Students

02 січня 2024

На базі ПДМУ відбувся тренінг «Тактична медицина для цивільних». Його провели у межах Відокремленого підрозділу Національного Студентського Союзу України «Українська асоціація студентів в Полтавській області» за ініціативи керівника відокремленого підрозділу Володимира Добровольського та спільно з інструкторами ВСЦ «Воїн». Учасників привітали проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ПДМУ Валерій Похилько, керівник Відокремленого підрозділу Володимир Добровольський та голова Ради ветеранів ПДМУ Віктор Лебедєв.

«В умовах сьогодення студентство України об’єднане, як ніколи, заради спільної мети - Перемоги ЗСУ, тому такі тренінги відіграють важливу роль у наближенні Перемоги! Долучайтеся, вивчайте та ставайте сильнішими!», - закликав студентів Володимир Добровольський.

До слова, тренінг провели для студентства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Полтавського державного медичного університету, Національного університету «Полтавська Політехніка імені Юрія Кондратюка», Полтавського базового медичного фахового коледжу, Фахового коледжу управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету. Інструктори ВСЦ «Воїн» спільно зі здобувачами освіти закладів вищої/фахової передвищої освіти відпрацювали практичні навички тактичної медицини.

“Tactical Medicine for Civilians”: Training for Poltava Students

A training session on "Tactical Medicine for Civilians" took place at PSMU. The training was organized within the branch of the National Student Union of Ukraine, "Ukrainian Association of Students in Poltava Region," under the initiative of Volodymyr Dobrovolsky, the Head of the branch, in collaboration with instructors from the MSC "Voyin" (Warrior). The participants were greeted by Professor ValeriI Pokhylko, Vice-Rector for Academic Affairs and Extracurricular Activities of PSMU, Volodymyr Dobrovolsky, Head of the branch, and Viktor Lebedev, the Chairman of the PSMU Veterans Council.

"In today's conditions, Ukrainian students are united like never before for a common goal - the Victory of the Armed Forces of Ukraine. Therefore, such training plays a crucial role in bringing Victory closer! Join in, learn, and become stronger!" urged Volodymyr Dobrovolsky to the students.

It's worth mentioning that the training was conducted for the students of V. G. Korolenko Poltava National Pedagogical University, Poltava State Medical University, National University “Yuri Kondratyuk Poltava Polytechnic”, Poltava Basic Medical Professional College, Professional College of Management, Economics and Law of Poltava State Agrarian University. Instructors from the MSC "Voyin" worked together with the students from above HEIs to practice skills in tactical medicine.