Tamdiu discendum est, quamdiu vivis!

13 березня 2023

Нещодавно на кафедрі іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією було проведено перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2022-2023 н. р. з навчальної дисципліни "Латинська мова та медична термінологія" для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, що навчаються за ОПП Стоматологія, ОПП Медицина, ОПП Педіатрія.

Надзвичайно приємно, що наші майбутні лікарі традиційно виявили зацікавленість в опануванні фахової термінології і прийшли перевірити власні сили. У цьому заході взяли участь 64 учасника, які представляли стоматологічний факультет, медичний факультет №1 і медичний факультет № 2. На підставі перевірених робіт конкурсантів журі визначило переможців. Спеціальність 221 Стоматологія була представлена 31 учасником, з яких найкращі результати продемонстрували:

Тернопольська Софія (5 гр., 1 курс), яка посіла І місце;

Пономаренко Вікторія (10 гр., 1 курс), яка посіла ІІ місце;

Алхадар Аліса (11 гр., 1 курс), яка посіла ІІІ місце.

Спеціальність 222 Медицина була представлена 33 учасниками, з яких найкращі результати продемонстрували:

Писарська Дар’я (12 гр., 1 курс), яка посіла І місце;

Гриценко Ірина (12 гр., 1 курс), яка посіла ІІ місце;

Ступак Дмитро (4 гр., 1 курс) і Зубенко Анна (4 гр., 1 курс), які з однаковою кількість балів посіли ІІІ місце.

Зичимо переможцям і учасникам олімпіади майбутніх вагомих здобутків, перемог і бажання навчатися!

І пам’ятаймо: Tamdiu discendum est, quamdiu vivis!