Тематичне засідання студентської наукової групи з проведенням майстер-класу

04 листопада 2022

1 листопада 2022 р. на кафедрі внутрішньої медицини №1 відбулось чергове засідання студентської наукової групи, під час якого молоді науковці разом з асистентом Владиславом Островським поринули в розмаїття систем додаткових ЕКГ-відведень; підкреслили важливість топічної ЕКГ-діагностики при порушеннях коронарного кровообігу та їх можливі ускладнення. Наприкінці засідання була проведена цікава ЕКГ-вікторина, перемогу в якій  отримала здобувачка освіти 4 курсу 11 групи  медичного факультету Марина Гмирянська. Переможницю було нагороджено посібником «Історія хвороби з внутрішньої медицини», авторами якого є співробітники кафедри.

Наступна зустріч запланована на 15 листопада 2022 р. разом з асистентом Іваном Криворучком., з проведенням майстер-класу на тему «Основи діагностики в пульмонології: техніка проведення спірометрії».