Теоретичне та практичне застосування результатів сучасної науки

07 листопада 2022
Теоретичне та практичне застосування результатів сучасної науки

Здобувачі вищої освіти 3 курсу 2 групи СТН стоматологічного факультету Полтавського державного медичного університету Данило Шейко та Ксенія Бушуєва, під керівництвом професора кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією Олени Проніної успішно взяли участь у ІІІ Міжнародній студентській науковій конференції «Теоретичне та практичне застосування результатів сучасної науки», яка була проведена Молодіжною науковою лігою (м. Біла Церква, Київська область), де оприлюднили результати своїх наукових досліджень та отримали сертифікати учасників.

Колектив та студентська наукова група кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією вітає учасників конференції та бажає успіхів у їхніх наукових пошуках!