Теорія у поєднанні з практикою: студенти ПДМУ зустрічаються з фахівцями-практиками

21 жовтня 2022

У межах вивчення дисципліни «Медичне право України» кафедрою філософії та суспільних наук ПДМУ ініційовано проведення циклу заходів з практикуючими фахівцями у галузі права. Це сприяє поглибленому вивченню навчальної дисципліни та подоланню правового нігілізму серед молоді. Темою чергового заходу невипадково було обрано застосування аналогії у процесуальному праві як можливості ухвалення справедливого рішення суду у справах про порушення прав пацієнтів та медичних працівників. Практичні кейси доповідача стосувались розгляду саме цієї категорії справ національними судами. На зустрічі розглянули кілька цікавих цивільних та кримінальних справ, сторонами в яких були пацієнти і медичні працівники.

Подібні заходи дають можливість закріпити теоретичні знання, здобуті під час навчання, завдяки залученню до освітнього процесу фахівців-практиків у різних галузях права