Тестування у Всесвітній день боротьби зі СНІДом: підбиття підсумків / Testing on World AIDS Day: Summary

06 грудня 2023

Асистентка кафедри внутрішніх хвороб 3 з фтизіатрією Куліш Марина провела інформаційно-просвітницький захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом  зі здобувачами вищої освіти 2-ої групи 4-ого курсу медичного факультету № 2. Усі бажаючі  пройшли анонімне обстеження на ВІЛ в КП «Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради».

А асистентки кафедри Філатова Олена та Цапенко Юлія разом зі студентами 4 ого курсу стоматологічного факультету, 6-Н групи, провели тестування на ВІЛ-інфекцію за допомогою самостійних тестів на ВІЛ. Крім того, було проведене до тестове та після тестове консультування бажаючих.

Testing on World AIDS Day: Summary

Assistant Prof. Marina Kulish, organized an informational and educational event dedicated to World AIDS Day for the 4-year students of Group 2, Medical Faculty No. 2. Those who wish underwent anonymous HIV testing at the Poltava Regional Clinical Antituberculosis Dispensary of the Poltava Regional Council.

Assistant Professors Olena Filatova and Yuliia Tsapenko, along with the 4-year students of Group 6, Faculty of Dentistry, made HIV testing using self-tests. Additionally, both pre-test and post-test consultations were provided for those interested.