«Той, хто врятував одне життя, врятував цілий світ”: година роздумів

30 січня 2023

Здобувачі освіти першого бакалаврського рівня освіти спеціальності 223 «Медсестринство» ОПП «Сестринська справа» разом з куратором, асистентом кафедри пропедевтики внутрішньої медицини Вікторією Сакевич провели годину роздуму “Той, хто врятував одне життя, врятував цілий світ”. Ознайомилися із страшною сторінкою з історії всього людства, яка навічно закарбувалася у пам’яті століть – ГОЛОКОСТ. Студенти активно висловили свою думку про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість.  Підготували інформацію про вражаючі факти, які стосувалися загибелі мільйонів - представників єврейської та ромської національностей в роки Голокосту. Акцентовано увагу на вшануванні пам'яті загиблих прийдешніми поколіннями.