Тренінг дав можливість його учасницям відновити внутрішні ресурси та “перезавантажитись” / “Reboot and Restore” Training Sessions

24 листопада 2023

У рамках реалізації проєкту “Незламні: єдність та стійкість” ГО Центр сучасного розвитку та інновацій спільно з Полтавським міським центром соціальних служб провів тренінги, у яких взяли участь викладачі кафедри Марина Бичко та Марина Саєнко разом зі студентками І курсу медичного факультету Полтавського державного медичного університету. Заходи спрямовані на підтримку ментального здоров’я, підвищення рівня життєстійкості та покращення психоемоційного стану молоді, яка проживає в умовах довготривалого збройного конфлікту.

Дівчата активно долучалися до обговорення таких понять як стрес та його види, озвучували своє бачення життєстійкості та аналізували особисті стратегії її підвищення, виконували запропоновані вправи для саморегуляції емоційного самопочуття.

Учасниці були в захваті від арт-терапевтичної частини - розпису еко-торбинок акриловими фарбами, яка дала можливість проявити творчий потенціал кожної, відновити внутрішні ресурси та “перезавантажитись”.

“Reboot and Restore” Training Sessions

As part of the implementation of the project "Unbroken: Unity and Resilience," the NGO Center for Modern Development and Innovation, in collaboration with the Poltava City Center for Social Services, conducted training sessions. Among the participants were the university lecturers Maryna Bychko and Maryna Saienko, along with first-year students of the Medical Faculty at Poltava State Medical University. The activities aimed to support mental health, increase resilience and improve the psycho-emotional well-being of youth living in conditions of prolonged armed conflict.

The participants actively engaged in discussions on the concepts such as stress and its types. They voiced their perceptions of resilience and analyzed personal strategies for enhancing it. The participants also performed suggested exercises for emotional self-regulation.

The participants were enthusiastic about the art therapy session, where they painted eco-bags with acrylic paints. This provided an opportunity for each participant to express their creative potential, restore and "reboot."