Тренінг «Інформованість про травму: навички психологічної підтримки» за кейсами Ізраїльської коаліція травми ІСТ

24 січня 2024

23 січня 2024 року на кафедрі ендокринології з дитячими інфекційними хворобами за сприяння доцентів Валентини Ільченко та Костянтина Прилуцького відбувся виховний захід для здобувачів освіти 6 –ого курсу. Практичним психологом ФМФК Тетяною Климач проведений тренінг «Інформованість про травму: навички психологічної підтримки» за кейсами Ізраїльської коаліція травми ІСТ.

На зустрічі здобувачів вищої освіти ознайомлено зі Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?». Розглянуті особливості надання першої психологічної допомоги собі та ближньому в кризовій ситуації, навички саморегуляції та стабілізації. Важливе значення надали способам підтримки власного ресурсного стану. Фахівці галузі охорони здоров’я готові застосовувати отримані знання на практиці.

Захід проведений у межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що проваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

"Trauma Awareness: Skills in Psychological Support" Training: Israeli Trauma Coalition (ICT) Cases

On January 23, 2024, at the Department of Endocrinology with Pediatric Infectious Diseases, with the support of Associate Professors Valentyna Ilchenko and Kostiantyn Prylutskyi, an educational event took place for the 6-year-students. Tetiana Klymach, the practical psychologist, conducted a training session on "Trauma Awareness: Skills in Psychological Support" using cases from the Israeli Trauma Coalition (ICT).

During the meeting, students were introduced to the All-Ukrainian Mental Health Program "How Are You?". The session covered the specifics of providing initial psychological assistance to oneself and others in crisis situations, as well as skills in self-regulation and stabilization. Emphasis was given to methods of supporting one's own resource state. Health care professionals are ready to apply the acquired knowledge in practice.

The event was organized as part of the implementation of the All-Ukrainian Mental Health Program "How Are You?", initiated by the First Lady Olena Zelenska.