Тренінг-стажування «НЕВІДКЛАДНІ СТАНИ В ПЕДІАТРІЇ» «EMERGENCITS IN PEDIATRICS»

23 лютого 2023

18 - 21 лютого 2023 року в онлайн форматі відбувся спеціальний тренінг-стажування. Він організований Литовським педіатричним товариством та Європейською академією педіатрії «Невідкладні стани в педіатрії» «Emergencits in pediatrics».

На тренінгу були присутні 24 лікаря-педіатра, серед них співробітники кафедри педіатрії №1 з неонатологією, педіатрії №2 та лікарі практичної медицини.

Під час 4-х денного тренінгу заслухані доповіді провідних фахівців інституту клінічної медицини, медичного факультету Вільнюського університету та клініки гастроентерології, нефроурології та хірургії.

Проведені практично орієнтовані семінари під керівництвом  Олексія Годованця - сертифікованого інструктора Європейської ради з реанімації.

• Сучасні алгоритми надання невідкладної допомоги дітям різного віку у відділенні екстреної медичної допомоги. ATLS, EPALS;
  • Первинний огляд. Основні методи забезпечення прохідності дихальних шляхів. Респіраторна підтримка. Оцінка дихання. Використання додаткових методів обстеження, рентгенографія. Оцінка кровообігу. Кровотеча. Методи зупинки кровотечі. Шок.
  •  Оцінка неврологічного статусу. AVPU. GCS. Профілактика переохолодження.

Базова педіатрична СЛР – навички, відпрацювання на манекені.