«Тренінг з політравми та P.O.C.U.S»: майбутні анестезіологи відпрацьовували навички та вміння

30 березня 2023

У період з 20 по 24 березня співробітники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії разом з майбутніми анестезіологами лікарями-інтернами 2-го року навчання брали участь у 4-х денному тренінгу з політравми та P.O.C.U.S, який проходив за ініціативи некомерційної організації STEP-IN та відбувся на базі Полтавського державного медичного університету. Вивчали питання невідкладної: допомоги при політравмі, командної роботи, ультразвукового дослідження при травматичних ушкодженнях різної локалізації. Навчання було у форматі лекцій з відпрацюванням практичних навичок порятунку життя на професійних медичних манекенах. Після закінчення тренінгу учасники отримали сертифікати про проходження курсу.