Тривають екзамени на кафедрі гістології, цитології та ембріології

19 червня 2023

Ступінь опанування знань з фундаментальної дисципліни «Гістологія, цитологія, ембріологія» досить успішно демонструють здобувачі вищої освіти першого курсу ОПП «Стоматологія», складаючи екзамен на однойменній кафедрі.

Одночасно успішно складають екзамен і студенти міжнародного факультету за ОПП «Медицина» ₋ другий курс, за ОПП «Стоматологія» ₋ перший курс, для наших іноземних студентів екзамени проходять з використанням технологій дистанційного навчання.

Складним видався цей навчальний рік, часто лунали повітряні тривоги, ми змушені були проводити час в укриттях зі студентами, не зупиняючись навчати (проводили тестування, використовуючи Google Classroom, вели роз'яснення матеріалу).

Злагоджена робота колективу кафедри, не дивлячись на всі перешкоди, дозволила студентам отримати заслужені оцінки, а ті здобувачі вищої освіти, які досягли середнього балу за поточну успішність 4,5 та отримали відмінну оцінку за екзамен автоматично!