Творчий звіт мистецьких колективів «Україна єдина!»: враження

13 квітня 2023

12 квітня 2023 року у ПДМУ відбувся творчий звіт відділу культурно-освітньої діяльності «Україна єдина!» Відкрили програму ансамбль барабанщиць «Аритмія» (худ. керівник Євген Дудник) та вокальний гурт «Пліка вокаліз» (худ. керівник Дмитро Лузановський), які виконали відому пісню «Ой, у лузі червона калина», що вже стала своєрідним гімном нашого народу. Бурхливими оплесками сприйняли глядачі виступ народного аматорського ансамблю «Мальви» ( худ. керівник Людмила Сидоренко). У його виконанні яскраво пролунали пісні «Над Україною» та «Ми – українці!» Гурт «Джаз бенд» під орудою Дмитра Лузановського зачарував залу віртуозною грою на духових інструментах. І неповторною була хореографічна композиція «Козак від`їзджає» у виконанні народного аматорського ансамблю танцю «Юність» (худ. керівник Олена Матюніна), який у цьому році відзначає свій піввіковий ювілей. Задушевно пролунали безсмертні твори «Прилетіла ластівка» та «Гуцулка Ксеня» у виконанні нашого народного хору «Криниця» (худ. керівник Вікторія Кульбашна). Популярний твір «Біля тополі» зворушливо виконав гурт «Пліка вокаліз». А далі разом з «Мальвами» весело та задерикувато вони заспівали жартівливу українську народну пісню « З сиром пироги». Учасники бально-спортивного танцю «Орхідея» (худ. керівник Ірина Люблінська), речно представили хореографічну композицію «Гранада».

Як завжди, неперевершеними були наші сольні виконавці – студентка фахового медико-фармацевтичного коледжу Єлизавета Мар`єнкова з піснею «Дочекаюсь», студентки медичного факультету – Ольга Резніченко (пісня «Не залишай») та Анна Дзюбан (музична композиція «Очима»).

Квінтесенцією звіту стала композиція на завершення – «Молодь змінює світ». Її  виконали «Мальви» разом з усіма учасниками концерту.

Слід відзначити професійне ведення програми студенткою стоматологічного факультету Валерією Адонкою та студентом медичного факультету №1 Георгієм Коськіним. Високо оцінили виступи творчих колективів проректор з навчальної роботи, професор Давид Аветіков та проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор Валерій Похилько. Вони передали учасникам Подяки від ректора ЗВО ПДМУ, професора Вячеслава Ждана.

«Творчий звіт став справжнім духовним святом одкровення, на якому його учасники зуміли передати глядачам найтонші порухи людської душі та її поривання до прекрасного», - підбив підсумки яскравого дійства у своїх враженнях один із поціновувачів мистецтва пісні і танцю.