У ПДМУ розпочинається науковий марафон по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії (PhD)

09 червня 2023

У Полтавському державному медичному університеті розпочинається науковий марафон по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії (PhD). Символічно, що першопрохідцем стала Юлія Климчук, лікар-неонатолог Комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Скліфосовського Полтавської обласної ради», яка 8 червня 2023 року успішно захистила наукові результати дисертаційної роботи на тему «Особливості кардіо-метаболічної адаптації передчасно народжених дітей, які народилися від матерів з метаболічним синдромом».

Керівник даної роботи – доктор медичних наук, професор з кафедри педіатрії №1 із неонатологією ЗВО ПДМУ Валерій Похилько.

Головував на засіданні разової спеціалізованої вченої ради доктор медичних наук, професор Костянтин Тарасенко, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Полтавського державного медичного університету.

Опонентами виступили доктор медичних наук, професорка, завідувачка кафедри педіатрії № 2 Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського Галина Павлишин та доктор медичних наук, професорка, провідний науковий співробітник державної установи «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О. М. Лук’янової Національної академії медичних наук України» Ольга Воробйова.

Рецензували дану наукову роботу доктор медичних наук, професорка, завідувачка кафедри педіатрії № 2 Полтавського державного медичного університету Тетяна Крючко та кандидатка медичних наук, асистентка  кафедри педіатрії № 1 з неонатологією ЗВО ПДМУ Вероніка Козакевич.

Здобувачка представила глибокі наукові результати з актуальної теми та проявила себе як ерудований кваліфікований спеціаліст і компетентний науковець.

Вітаємо Юлію Климчук та її керівника з успішним захистом дисертації.

Висловлюємо глибоку вдячність всім членам разової  спеціалізованої  вченої  ради за детальний аналіз наукових розробок та за участь у роботі засідання. Окрема подяка проректору з наукової роботи, доктору медичних наук, професору Кайдашеву І.П., співробітникам наукового підрозділу, які підготували та організували  роботу ради. Дякуємо Березі І. С. за технічне оснащення засідання спеціалізованої  ради.