У ПДМУ відбулися вибори керівника Відокремленого підрозділу ГО «Українська асоціація студентів» у Полтавській області: результати

08 липня 2024

Наприкінці червня 2024 року у Полтавському державному медичному університеті відбулися збори з приводу вибору керівника Відокремленого підрозділу Національного студентського обʼєднання ГО «Українська асоціація студентів» у Полтавській області.

У заході взяли участь голови органів студентських самоврядувань закладів вищої та фахової передвищої освіти міста Полтави: Полтавський державний медичний університет, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Полтавський державний аграрний університет, Полтавський університет економіки і торгівлі та Фаховий коледж управління, економіки і права ПДАУ.

За результатами відкритого голосування керівником Відокремленого підрозділу ГО "Українська асоціація студентів" у Полтавській області було обрано студента Полтавського державного медичного університету Володимира Добровольського.

Побажаємо йому успіхів та наснаги у виконанні обов'язків на відповідальній посаді. Нехай усі зусилля увінчаються значними досягненнями та визнанням.

Poltava State Medical University held the election of the Head of the separate subdivision of the Ukrainian Students Association in Poltava region: outcomes

At the end of June 2024, Poltava State Medical University held a meeting to elect the Head of the separate subdivision of the National Student Association of the Ukrainian Students' Association in Poltava region.

The event was attended by the Heads of student self-governments of higher and vocational pre-higher education institutions in Poltava: Poltava State Medical University, Poltava V.G. Korolenko National Pedagogical University, National University "Yuri Kondratyuk Poltava Polytechnic", Poltava State Agrarian University, Poltava University of Economics and Trade, and the Professional College of Management, Economics and Law of PSAU.

Volodymyr Dobrovolskyi, the student of Poltava State Medical University, was elected as the Head of the Ukrainian Students' Association in Poltava region by open vote.

We wish him success and inspiration in fulfilling his duties in a responsible position. May all his efforts be crowned with significant achievements and recognition.