Учасники тренінгу, здобувачі освіти 4-ого курсу Фахового медико-фармацевтичного коледжу ЗВО ПДМУ, успішно виконали поставлені завдання

24 жовтня 2022

На базі КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради» під керівництвом досвідчених, сертифікованих тренерів Марини Сребродольської та Олександра Кириченка відбувся симуляційний тренінг «Удосконалення практичних навичок при невідкладних станах». Учасниками тренінгу стали здобувачі освіти 4 курсу ОПП Сестринська справа фахового медико-фармацевтичного коледжу ПДМУ, перед якими постало завдання відпрацювати практичні навички з надання екстреної медичної допомоги при невідкладних станах. В ході тренінгу було використано сучасне медичне обладнання: манекен для серцево – легеневої реанімації, у тому числі зі світловою індикацією якості виконання; моделі для інтубації трахеї; автоматичний зовнішній дефібрилятор; тренажер для відпрацювання внутрішньовенних ін’єкцій; повітроводи назофарингеальні, орофарингеальні; ларингеальна маска; мішок Амбу тощо.

Учасники тренінгу успішно виконали поставлені завдання, відпрацювавши навички надання екстреної медичної допомоги, особливо актуальні під час ведення бойових дій та боротьби з їхніми наслідками.