Учасників СНГ кафедри мікробіології, вірусології та імунології гостинно приймав Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова

01 травня 2023

21-22 квітня 2023 року у Вінницькому національному медичному університеті ім. М .І. Пирогова відбулася XX наукова конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Перший крок в науку – 2023» у форматі онлайн.

Студенти СНГ кафедри Сікалюк Діана і Віговська Анастасія II курс, медичний факультет № 1 виступили з доповіддю «Вплив емульсії олії монарди в Polysorbate – 80 на гриби виду Candida albicans» в секції «Мікробіологія, вірусологія та імунологія» (наукові керівники: к. біол. н. Полянська В.П., к.  мед. н., Зачепило С.В.) і отримали диплом I-го ступеня.

Вітаємо переможців конференції та їхніх наукових керівників!