Участь кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією у міжнародному науковому форумі

31 жовтня 2022

27-28 жовтня 2022 р. доцент кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Юлія Лисанець взяла участь у роботі міжнародного наукового форуму “VI Congreso Internacional de Lingüística y Literatura”, який проходив на базі Університету Кантабрії (м. Сантандер, Іспанія).

Під час конференції науковці обговорювали актуальні питання філологічних досліджень, а також сучасні методи викладання іноземних мов у європейському просторі вищої освіти. Було представлено доповідь на тему “Medical False Cognates in English and Spanish as a Challenge for Professional Communication” за результатами виконання ініціативної НДР кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією «Удосконалення змісту та засобів навчання іноземної і латинської мов у закладах вищої медичної освіти» (керівник НДР – завідувачка кафедри, доцент Олена Бєляєва).