Участь представників університету в міжнародному форумі із забезпечення якості освіти

17 жовтня 2022

Нещодавно в рамках співпраці з Independent agency for accreditation and rating перший проректор ЗВО, професор Валентин Дворник, проректор з навчальної роботи, професор Давид Аветіков та завідувач кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Олена Бєляєва взяли участь у роботі VI Міжнародного Форуму із забезпечення якості освіти «Транснаціональна взаємодія в глобальному освітньому просторі», який відбувся на базі Казахського національного університету імені аль Фарабі (м. Алмати).

Представники Полтавського державного медичного університету активно долучилися до обговорення шляхів подальшої розбудови й удосконалення системи забезпечення якості вищої освіти.