Учімо українську та шануймо її!

04 листопада 2022

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Напередодні визначної події, завдяки тісній співпраці та дії спільних проєктів книгозбірнею університету спільно з кафедрою українознавста та гуманітарної підготовки було проведено бліцбесіду «Бережімо мову – бережімо Україну» для здобувачів вищої освіти першого курсу стоматологічного факультету та презентовано книжково-ілюстративну виставку, яку оформлено вже на другому бібліотечному стенді, що розмістився на кафедрі.

З кожним роком носіїв рідної мови стає дедалі більше, молодь все частіше популяризує українську в соцмережах та спонукає до її вжитку в мовленні. Давньогрецький філософ Сократ закарбував у віках мудрість: «Заговори, щоб я тебе побачив». Саме в розмові людина виявляє свою належність до певної культури. Друзі, говорімо українською, щоб нас побачив світ, побачив наші духовні та інтелектуальні надбання! Учімо українську та шануймо її!