Удача завжди супроводжує тих, хто сміливо долає всі труднощі: перемагають найсильніші

22 лютого 2023

21 лютого 2023 року на кафедрі гістології, цитології та ембріології проведений I етап Всеукраїнської студентської олімпіади для здобувачів вищої освіти II курсу медичного факультету №1 та міжнародного факультету з англомовною формою навчання, за ОПП «Медицина». Оцінювання здобувачів здійснювалось за такими напрямками:

• письмова відповідь;
  • діагностика препаратів та електронограм;
  • розв’язання тестів II рівня;
  • вирішення задач з банку даних «Крок 1».

Перемогу здобули 7 студентів:

- диплом за I місце  -  Сікалюк Діана, яка набрала 266 балів;

- диплом за I місце -  Аміт, який набрав 264 бали;

- диплом за II місце отримала Наконечна Вікторія, яка набрала 256 балів;

- диплом за II місце отримав Даніель Еітайо, який набрав 254 бали;

- диплом за IIІ місце отримала Ширай Поліна, яка набрала 252 бала;

- диплом за III місце отримала Віговська Анастасія, яка набрала 250 балів.

- диплом за III місце отримала Крітіка Бакна, яка набрала 248 балів.

Колектив кафедри зичить нашим учасникам наполегливості у втіленні  мрій. Адже удача завжди супроводжує тих, хто сміливо долає всі труднощі та не втрачає віри. Упевнені, що кожен з вас досягне професійного визнання, підкорюватиме нові вершини та здобуде багато нових перемог. Тож успіхів вам, шановні переможці!