«Україна єдина»:! Незламним медикам присвячується

23 травня 2023
«Україна єдина»:! Незламним медикам присвячується

Сьогодні, 23 травня 2023 року, о 14 годині в Університеті відбувся культурно-духовний благодійний захід Полтавської Регіональної ради Відзнаки під покровительством Святого Пантелеймона. Він зібрав у залі представників влади, керівників медичної галузі Полтавщини, лауреатів Відзнаки минулих років і кандидатів на здобуття нагороди у нинішньому 2023-му, студентів та викладачів ЗВО ПДМУ. На урочисте дійство були також запрошені священики різних конфесій.

Робили короткий емоційний екскурс в історію всеукраїнського громадського проєкту, вшановували переможців, служили молебен, висловлювали побажання щодо майбутньої діяльності задля престижу медичної професії, надихалися вірою у Перемогу і силу братерської єдності у боротьбі з ворогом.

Цікаво дізнатися про подробиці урочистостей? Тоді чекайте на наш репортаж з місця події завтра, 24 травня 2023 року. Обіцяємо про все розповісти і проілюструвати цілою низкою яскравих фото!