Українці – єдиний народ єдиної держави: тема виховної години

16 лютого 2023

16 лютого за Указом Президента України від 2022 року оголошено Днем єднання.

Ми всі різні, різного віку, різної статі, із різних міст та регіонів, але нас об’єднує готовність допомогти, згуртованість та воля до перемоги. Саме про це йшлося на виховній годині зі студентами 9-ої групи 3-ого курсу стоматологічного факультету з нормативним терміном навчання на кафедрі внутрішньої медицини № 3 з фтизіатрією під керівництвом асистента Ірини Мормоль. Розглянули також й фахові питання про надання домедичної допомоги. Адже у сучасних умовах вміння надати домедичну допомогу цивільним за алгоритмом MARCH (безпека, огляд, допомога) є необхідністю. Основи мають знати всі, перебуваючи в тилу, в місцях масового скупчення людей (вокзал, торгові центри). Навіщо? Чим більше знаєш, тим більше захищений! Адже під час надання домедичної допомоги постраждалим важливий кожний крок. Тому домедичній допомозі треба навчатися постійно, щоб довести навички до автоматизму і в стресовій ситуації зробити все правильно.