Український реєстр донорів кісткового мозку: студенти знайомилися з проблемами трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин

11 квітня 2023

10 квітня 2023 року з нагоди 5-річчя від Дня заснування Українського реєстру донорів кісткового мозку UBMDR асистентка Тетяна Лиманець провела на кафедрі внутрішньої медицини № 1 для студентів 4-ого курсу медичного факультету № 1 та лікарів-інтернів 2-го року навчання з фаху «Внутрішні хвороби» просвітницьку годину. Студент 12-ої групи 4-ого курсу Станіслав Оляновський ознайомив присутніх з актуальною проблемою трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин, розповів про роботу і досягнення Українського реєстру донорів кісткового мозку, про першого українського донора для українського пацієнта та про можливість стати потенційним донором, зареєструвавшись на сайті Ubmdr.org.