Універитет пам`ятає, дякує, вшановує свого видатного Вчителя, Наставника, Лікаря, Колегу!

02 травня 2023

2 травня 2023 року в музеї кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії відбувся захід, присвячений пам’яті доктора медичних наук, професора Олега Васильовича Рибалова. З почуттям глибокої поваги та щирої вдячності співробітники кафедри згадали Олега Васильовича та познайомили студентів з його яскравим життєвим та професійним шляхом.

Цього дня видатному вченому, талановитому лікарю та педагогу, одному з фундаторів вітчизняної хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії О. В. Рибалову мало б виповнитись 82 роки. Багато років він плідно очолював кафедру хірургічної стоматології нашого Університету. Спілкування Олега Васильовича з колегами та студентами, його робота в операційній та лекційному залі залишаються взірцем хисту справжнього вчителя та лікаря, зразком людяності. Вражаючими були результати лікувальної роботи О. В. Рибалова, його віртуозні руки хірурга повернули радість життя тисячам пацієнтів. Авторитет професора О. В. Рибалова як наукового керівника, консультанта, опонента був беззаперечним, загалом під його керівництвом було підготовлено і захищено 3 докторські та 18 кандидатських дисертацій. До останніх днів життя професор О. В. Рибалов вів активну викладацьку роботу, консультував хворих, проводив складні операції, готував молодих вчених, виховував студентів.