Упровадження сучасних технологій лікування в навчальний процес підготовки магістрів стоматології

10 листопада 2022

9 листопада на кафедрі терапевтичної стоматології відбувся методичний семінар з особливостей набуття знань та практичних умінь здобувачами освіти щодо застосування сучасних технологій при лікуванні захворювань зубів і тканин пародонта, запропонованих лабораторією Стоматологічної фармакології Arkona (Польща) Alpen Pharma Ggoup (Швейцарія). Неабиякий інтерес та активне обговорення на методичному семінарі викликала доповідь керівника структурного підрозділу стоматологічного напряму Arkona Андрія Жукровського, який ознайомив учасників з інноваційними методиками лікування стоматологічних захворювань.

Сьогодні надзвичайно важливо в підготовці майбутніх лікарів-стоматологів надавати можливість набувати знань та вмінь на початкових етапах навчання сучасним методикам лікування пацієнтів зі стоматологічними захворюваннями. У цьому процесі суттєву роль відіграє індивідуальний професіоналізм і обізнаність самих викладачів із найсучаснішими підходами у курації стоматологічних пацієнтів. Викладачі кафедри терапевтичної стоматології постійно вивчають передовий досвід у лікуванні стоматологічних захворювань, активно їх упроваджують у навчальний та лікувальний процес.