Усіх приємно вразила найстаріша у Полтаві сакура та магнолія: враження від екскурсії

21 квітня 2023

Цікавою та пізнавальною виявилась маленька подорож до ПДАУ, що була організована за сприяння завідувачки кафедри ендокринології з дитячими інфекційними хворобами доцентки Оксани Муравльової. Студенти медичного факультету № 1 6-ого курсу 22-ої групи разом з викладачкою, доценткою Катериною Пікуль, відвідали музей кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин Полтавського державного аграрного університету. Екскурсію провела кандидатка ветеринарних наук Олена Киричко. Наступною була зустріч у музеї лікарських рослин з доценткою кафедри рослинництва Мариною Антонець. Усіх приємно вразила найстаріша у Полтаві сакура та магнолія, що з’явилися на території університету більш як 40 років тому, і яку завіз та висадив на території кампусу доцент кафедри захисту рослин Віктор Самородов біля корпусу кафедри харчових технологій. Майбутні лікарі почерпнули багато цікавого також із розповіді Юлії Овсієнко, яка провела оглядову прогулянку по території аграрного університету, що розмістилась майже на 7 гектарах. Було дуже цікаво!