«Усмішка – сонце. Вона проганяє з людського обличчя зиму» Віктор Гюго

10 листопада 2022

Наша зима не закінчилася в лютому 2022, вона триває весь час повномасштабної  навали рашистських  військ.  Найвразливішими до впливу негативних факторів, пов’язаних із воєнним часом, є діти, особливо тимчасово переміщені,  їхнє загальне та стоматологічне здоров’я  потребує особливої уваги.  Маленькі переселенці отримують належну стоматологічну допомогу на кафедрі дитячої стоматології ПДМУ.

Завдяки постійній співпраці,  як волонтери з  благодійним фондом,   фахівці кафедри передають щиру підтримку від Польщі українським дітям. Власноруч виготовлені польською малечою сувенірні мишенятка та книжечки-розмальовки з мотивуючою розповіддю, що підіймає настрій діткам, викликає у них щиру усмішку, яка сприяє ефективному стоматологічному лікуванню.

Разом – переможемо!

П.С. фото дітей отримані за згодою батьків.