В ПДМУ відбулася обласна офтальмологічна конференція / PSMU hosted the Regional Ophthalmological Conference

20 листопада 2023

17 листопада кафедра оториноларингології з офтальмологією спільно з завідувачкою офтальмологічного відділення КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського ПОР» провели обласну офтальмологічну конференцію «Актуальні питання діагностики та лікування офтальмологічних захворювань».

Конференцію відкрили завідувачка офтальмологічного відділення КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського ПОР» Олена Залудяк та професор кафедри оториноларингології з офтальмологією ПДМУ Ірина Безкоровайна. Серед доповідачів був запрошений завідувач кафедри офтальмології Харківського національного медичного університету, професор Павло Бездітко. З доповідями виступили професор кафедри оториноларингології з офтальмологією Ірина Безкоровайна, асистент кафедри, кандидат медичних наук Ірина Олефір, лікар лазерного центру Марина Клочко, лікар офтальмологічної клініки «Світогляд» Денис Наконечний.

PSMU hosted the Regional Ophthalmological Conference

On November 17, the Department of Otorhinolaryngology with Ophthalmology, in collaboration with the Head of the Ophthalmology Unit at M.V. Sklifosovsky Poltava Regional Clinical Hospital, conducted a regional ophthalmological conference on "Current Issues in the Diagnosis and Treatment of Ophthalmic Diseases."

The conference was opened by Olena Zaludiak, Head of the Ophthalmology Unit of M.V. Sklifosovsky Poltava Regional Clinical Hospital, and Professor Iryna Bezkorovaina, Department of Otorhinolaryngology with Ophthalmology at PSMU. The invited speaker was Professor Pavlo Bezditko, Head of the Department of Ophthalmology at Kharkiv National Medical University. Other presentations were delivered by Professor Iryna Bezkorovaina; Assistant Professor Iryna Olefir, PhD; Dr. Marina Klochko, the Laser Center and Dr. Denys Nakonechnyi, "Svitohliad" Ophthalmology Clinic.