В Університеті відбувся розподіл випускників, які навчалися за державним замовленням

19 червня 2023

16 червня 2023 року відбувся розподіл випускників Полтавського державного медичного університету 2023 року, які навчалися за державним замовленням.

Всього за державним замовленням завершили навчання 203 здобувачів вищої освіти за ОПП «Медицина», 21 – ­ОПП «Педіатрія», 7 – ОПП «Стоматологія». Випускники отримали пропозиції для проходження інтернатури в закладах охорони здоров’я Полтавської, Сумської, Житомирської областей, де їм запропоновано бюджетні місця для проходження інтернатури.

Погодились з пропозицією

ОПП «Медицина» – 166 особи;

ОПП «Педіатрія» – 19 осіб;

ОПП «Стоматологія» – 2 особи.

З проханням скористатися правом самостійного вибору місця проходження інтернатури звернулись до комісії:

ОПП «Медицина» – 39 осіб;

ОПП «Педіатрія» – 1 особа;

ОПП «Стоматологія» – 5 осіб.

За результатами державного розподілу в Полтавській області проходитимуть інтернатуру за 18 спеціальностями 182 випускників ПДМУ бюджетної форми навчання.

Серед запропонованих спеціальностей найбільший відсоток складають внутрішні хвороби, дитяча хірургія, акушерство та гінекологія, хірургія, анестезіологія, отоларингологія, неврологія та загальна практика – сімейна медицина.