В університетській книгозбірні

28 квітня 2023

Студенти-першокурсники 11 групи медичного факультету №1 разом із викладачем кафедри фізики Мариною Бичко завітали до центральної читальної зали університетської книгозбірні на книжковий перегляд нових видань «Медична книга як фактор професійного розвитку».

Даний захід був організований співробітниками бібліотеки ПДМУ до Всесвітнього дня книги та авторського права. Серед представлених книг на перегляді – нові книжкові видання як вітчизняних авторів, так і закордонні наукові видання, які мають лімітований тираж. Майбутні лікарі звернули увагу на різноманіття книг та їх змістовність, зауважили на цілісності та доступності викладеного матеріалу.

Від імені здобувачів освіти висловлюємо щиру подяку співробітникам бібліотеки за їх кропітливу та корисну працю!