Вчитися новому: навчальні будні студентів:

15 вересня 2023

Мистецтво лікування визначається високою якістю діагностичного процесу. А коли хвороба зустрічається рідко, або ж протікає атипово, у лікарів виникають діагностичні проблеми. Саме аналізу захворювань складних і проблемних пацієнтів на кафедрі внутрішньої медицини №2 ПДМУ присвячуються клінічні розбори хворих.  14 вересня проведено клінічний розбір атипового перебігу системного червоного вівчака.  Здобувачі 6 курсу медичного факультету самостійно, під контролем досвідчених викладачів, проаналізували перебіг, встановили клінічний діагноз та призначили лікування. Немає сумніву, що у майбутньому, аналогічні випрадки майбутні лікарі будуть розглядати, як типові.

За відмінну підготовку у нагороду здобувачі отримали навчальні посібники, підготовлені і видані викладачами  кафедри.