Вдосконалюємо практичну підготовку

19 грудня 2022

17 грудня зі здобувачами вищої освіти Полтавського державного медичного університету, які навчаються на кафедрі внутрішньої медицини №2, провела майстер-клас по наданню серцево-легеневої реанімації у мирний та військовий час  голова навчально-практичного центру «Медичний спецпідрозділ БАРРІ», лікар невідкладних станів Катерина Чернецька.

Здобувачі вищої освіти мали можливість не лише прослухати змістовну лекцію, але і самостійно, під керівництвом досвідченого тренера, оволодіти практичними навичками по наданню невідкладної допомоги. Для засвоєння практичних навичок були використані тренажери, а також здобувачі вищої освіти самі імітували ситуацію і засвоювали навички надання невідкладної допомоги. Досягнуто угоди на подальшу співпрацю кафедри університету та медичного спецпідрозділу БАРРІ.