Відбулась онлайн зустріч Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

30 березня 2023

29 березня 2023 року представники Ради Товариства молодих учених Полтавського державного медичного університету взяли участь у зустрічі Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з головами рад молодих учених при центральних органах виконавчої влади, обласних, міських державних адміністраціях, Національній академії наук України, національних галузевих академіях наук, наукових центрах, ключових лабораторіях, закладах вищої освіти та наукових установах України. Метою зустрічі було розглянути роль рад молодих учених. Було обговорено:

1. Роль рад молодих учених у формуванні нормативної політики на різних рівнях;

2. Роль рад молодих учених у формуванні особистості молодого вченого;

3. Роль рад молодих учених у діяльності молодого вченого;

4. Роль рад молодих учених у адвокації науки та громадянського суспільства;

5. Роль рад молодих учених у відбудові та модернізації України у повоєнний та післявоєнний періоди.

Рада ТМУ ПДМУ відкрита до пропозицій та співпраці та запрошує всіх бажаючих молодих учених ПДМУ долучитись до роботи товариства. Звертайтесь на пошту: yss@pdmu.edu.ua