Відбулася презентація нового навчального посібника англійською мовою

24 травня 2023

24 травня 2023 року на кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини відбулася презентація нового навчального посібника англійською мовою “Laboratory and instrumental methods of internal organs examination in questions and answers” (автори – Євген Петров, Наталія Чекаліна, Тетяна Іваницька), який видано достроково.

У навчальному посібнику у вигляді питань і відповідей викладено і тематично структуровані лабораторні та інструментальні методи дослідження внутрішніх органів.

Навчальний посібник призначений для здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «Медицина» для самостійної підготовки до практичних занять з навчальної дисципліни «Пропедевтики внутрішньої медицини» (третій рік навчання). Разом з тим, може бути корисним і здобувачам освіти старших курсів та лікарям-інтернам.

Здобувачі вищої освіти міжнародного факультету, які були присутні на презентації, із зацікавленістю сприйняли надану інформацію та виявили бажання використовувати посібник у своєму навчанні.

Контрольний екземпляр навчального посібника надано до  навчально-методичного відділу забезпечення якості освіти.