Відбулася відкрита лекція «Практична електрокардіографія» : як «читати» Е

08 лютого 2023

За ініціативи здобувачів освіти ПДМУ на клінічній базі кафедри пропедевтики внутрішньої медицини у КП «3-тя міська клінічна поліклініка ПМР» відбулася відкрита лекція «Практична електрокардіографія: як «читати» ЕКГ». У заході взяли участь студенти 3-го, 5-го та 6-го курсу медичного факультету №1 та №2, у тому числі – члени студентської наукової групи кафедри. Лекцію проводила професор кафедри Наталія Чекаліна. Також в організації заходу взяли участь доцент Віктор Боряк та аспірант кафедри Вікторія Плакса. Протягом 2,5 годин студенти заглиблювалися у світ ЕКГ, аналізували клінічні електрокардіографічні випадки, опановували алгоритм швидкого ефективного аналізу ЕКГ та підвищували рівень професійної компетентності. Повітряна тривога, що пролунала під час лекції,, не завадила проведенню заходу, який продовжився далі у кімнаті цивільної оборони сховища поліклініки. Занадто високими спостерігаються нині прагнення до набуття знань, умінь та висока відповідальність за результати навчання у майбутніх фахівців.