Відбулися виробничі збори на медичному факультеті №1

13 вересня 2022

З огляду на нинішні складні обставини та воєнний стан в Україні новий навчальний 2022-2023 рік має свої особливості у здійсненні навчального процесу: формат його буде змішаним і проводитиметься як у режимі офлайн, так і в онлайн. А першокурсники у ПДМУ розпочнуть свій процес навчання в університеті з 15 вересня 2022 року з традиційної Посвяти у студенти та всеукраїнського першого уроку «Ми – українці: честь і слава незламним медикам!»

Напередодні у всіх структурних підрозділах проводяться виробничі збори. На порядку денному – знайомство з особливостями навчального процесу у закладі вищої освіти, кураторами груп та поняттями про академічну доброчесність. Також вирішуються нагальні організаційні питання.

Сьогодні, 13 вересня 2022 року, такі збори відбулись на базі бібліотеки ПДМУ у режимі онлайн на медичному факультеті №1.