Відбулось чергове наукове засідання СНГ: визначені доповідачі на міжнародну студентську конференцію

22 березня 2023

21 березня 2023 року на кафедрі внутрішньої медицини № 1 проведено чергове наукове засідання СНГ під головуванням завідувачки кафедри Анни Маслової. Заслухані кінцеві результати наукових робіт студентів - членів СНГ кафедри: Назара Копитька (наук. керівник - доцент Ольга Шапошник) та Марини Черевань (наук. керівник - асистент Тетяна Лиманець). Доповідачі відповіли на усі запитання, що виникли. Доповіді рекомендовані до представлення на Міжнародній студентській конференції IMEDSCOP23 м. Полтава та 92-й науково-практичній конференції студентів та молодих вчених з міжнародною участю "Інновації в медицині та фармації"( м. Івано-Франківськ).