Відбулось засідання Наглядової ради

29 червня 2022

29 червня 2022 року відбулось засідання Наглядової ради ЗВО ПДМУ. У ньому взяв участь голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Члени Наглядової ради заслухали інформацію ректора ЗВО ПДМУ, професора Вячеслава Ждана про діяльність університету за перше півріччя 2022 року та першочергові завдання щодо поліпшення якості здобувачів освіти і розбудови інфраструктури університету.

Перший проректор ЗВО ПДМУ, професор Валентин Дворник ознайомив Наглядову раду з диверсифікацією освітньої діяльності та інтеграцією університету в міжнародний освітній процес.

Йшлося також про готовність університету до вступної кампанії. Інформував відповідальний секретар приймальної комісії Геннадій Баля.

На завершення розглянули поточні питання та поділились планами щодо майбутньої діяльності.