Відбулось засідання Вченої ради

08 березня 2023

8 березня 2023 року відбулось чергове засідання Вченої ради. Його відкрив голова Вченої ради, ректор Вячеслав Ждан.

Першим питанням порядку денного була доповідь проректора з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професора Ігоря Скрипника про стан післядипломної освіти у ЗВО ПДМУ і безперервний професійний розвиток фахівців медичного профілю в реаліях сьогодення. Він детально проаналізував підготовку слухачів на циклах стажування упродовж 2018-2022 рр., розповів про нові цикли тематичного удосконалення, розробку типових навчальних планів та програм інтернатури і завдань до «Кроку 3» та зупинився на забезпеченні інших важливих аспектів безперервного професійного розвитку. Зокрема, вказав на 5 найпоширеніших види БПР, таких, як семінар (25%), майстер-клас (22%), симуляційний тренінг (14%), тренінг (11%) та наукові або науково-практичні конференції (11%). Нове у системі БПР у 2023 році, атестація працівників у сфері охорони здоров`я та продовження дії сертифікатів лікаря-спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію в період дії воєнного стану, першочергові завдання – це далеко не повний перелік питань, які висвітлив доповідач у своєму виступі. Далі Вчена рада заслухала наступну доповідь проректора з науково-педагогічної та виховної роботи, професора Валерія Похилька про національно-патріотичне виховання та волонтерську діяльність університету в умовах воєнного стану. Він зробив вичерпний аналіз волонтерської діяльності працівників та студентів усіх структурних підрозділів університету, провідної ролі національно-патріотичного виховання, закладеної в концепції усіх організованих та проведених інформаційно-виховних заходів» упродовж року в умовах воєнного стану, як то: Ми українці: честь і слава незламним медикам!, Єдиним фронтом згуртовуючись, щодня наближаємо Перемогу!, Університет відзначає День Гідності та Свободи, ЗСУ – наші Янголи-охоронці, Переможемо разом: Університет долучається до допомоги ЗСУ, День пам`яті Кіборгів та інші не менш важливі і значущі заходи. Було також всебічно проаналізовано співпрацю університету з музеями міста у концепції національно-патріотичного виховання, роботу Ради ветеранів ЗВО ПДМУ, Студентських парламенту та первинної профспілкової організацій, краєзнавчого внеску бібліотеки ПДМУ та інших університетських структур у цьому напрямку.

На завершення Вчена рада розглянула також низку оперативних питань у видавничій діяльності науково-педагогічних працівників університету.